O firmie

Od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą, obróbką i przetwarzaniem kamienia naturalnego. Dzięki zastosowaniu tego surowca sprawiamy, że dom i ogród nabiera oryginalnego wyglądu. Do pracy podchodzimy z pasja a wieloletnia praktyka sprawia, że nasze realizacje są profesjonalnie wykonane. 

Kamień pozyskujemy bezpośrednio z kopalni znajdujących się na terenie całego kraju. Sami selekcjonujemy go ręcznie i obrabiamy. Dzięki temu jest to materiał najwyższej jakości. 

Prowadzimy produkcę kamienia otaczanego. Zajmujemy się także cięcem łupków kamiennych, przygotowując je w ten sposób do wykorzystania w domu i na elewacjach.

Posiadamy linię do pakowania kruszywa w worki foliowe, z których największym powodzeniem cieszą się pakowane grysy. Dostarczamy je do centrów ogrodniczych oraz kwiaciarni i stoisk przycmentarnych.

Nasz kamień można zakupić w punkcie sprzedaży w Strzelinie a także składając zamówienie przez Internet lub telefonicznie. Prowadzimy również sprzedaż hurtową. Zaopatrujemy dystrybutorów w kraju i za granicą. 

Pośredniczymy w organizowaniu transportu. Współpracujemy z przewoźnikami oraz firmami kurierskimi.

 

Świadczymy usługi kamieniarskie. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnej ekipie nasze realizacje cieszą się dużą popularnością. Kamień wykorzystujemy do kształtowania ogrodowych aranżacji, wykończenia wnętrz, budowy ogrodzeń, elewacji domów i nawierzchni. 

Realizujemy projekty powierzone przez klientów ale proponujemy Państwu również własne usługi w dziedzinie architektury krajobrazu. Zajmujemy się projektowaniem i realizacją terenów zieleni oraz aranżacją ich detali. Dzięki temu, że pracownia projektowa prowadzona jest przez absolwentkę botaniki oraz architektury krajobrazu możemy zaoferować fachową wiedzę o roślinności oraz technicznych i funkcjonalnych rozwiązaniach w ogrodach.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową współpracę.

Galeria: